Early morning workout had me like woot woot

Wihoooo känner mig så där härlig som man känner sig efter en tidig morgon på gymet! Kändes inte lika härligt måste jag erkänna när larmet ringde kl 05 men känslan efteråt är ju oslagbar.
Det var lite svårt att komma i säng i tid som jag hade planerat igår. Jag var i och för sig i sängen redan 21.30 men det var svårare att få ungarna i sängen i tid för de kunde ju inte förstå varför de behövde lägga sig ”osent” som dem kallar det när dem nu äntligen var jullov!! Det är ju inte deras fel att vi måste upp till jobb och gym tyckte dem. Dem hade ju inte helt fel så jag var ju tvungen att offra mig lite för dem så det fick bli ett avsnitt mer än jag hade tänkt av X Company på Visplay.
Men nu är det fredag och en massa lediga dagar framför oss. Underbart!!! Nu ska jag påbörja mitt sedvanliga fredagsmys med ett härligt skumbad. Jag ska göra en ansiktsmask och skrubba mig och fixa håret fint och bara allmänt njuta av dagen. Älskar mina hemma spa fredagar mmmmmm 😊😊😊
#träna #träningsblogg #träning #träningsmotivation #gym #fit #fitness #fitnessblogg #viktminskning #viktminskningsresa #gånerivikt #ms #multisjuktbarn #tränamedms #styrketräning #muskler #bygga #byggamuskler #tyngre
Gillar
Kommentarer
